Aktualności
Rozmiar czcionki
-
BEZPIECZEŃSTWO – MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW - DEBATA SPOŁECZNA
Wczoraj w sali Łobeskiego Domu Kultury odbyła się debata społeczna pod nazwą „Bezpieczeństwo – możesz mieć na nie wpływ. W spotkaniu udział wzięli: Komendant Powiatowy Policji w Łobzie, Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego i jego zastępca, dzielnicowi, przedstawiciele samorządu lokalnego oraz mieszkańcy.
-
O BEZPIECZEŃSTWIE I DOPALACZACH…
Z każdym dniem coraz bliżej do wakacji. Dzieci i młodzież powoli zaczynają przygotowania do letniego wypoczynku. Aby mogły spędzić go bezpiecznie Policjantka wspólnie ze Strażakiem oraz pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Łobzie, odwiedzili dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łobzie oraz OREWu w Radowie Wielkim. Aby były one miłe, ciekawe i zapadły na długo w pamięci najmłodszych muszą być przede wszystkim bezpieczne.
-
Udaremnili podróż pijanemu kierowcy.
Ponad 2 promile alkoholu miał 55 letni kierowca, któremu policjanci łobeskiej drogówki udaremnili dalszą jazdę. Za czyn ten grozi mu kara do 2 lat pozbawiania wolności.
-
„Kręci mnie bezpieczeństwo” przed wakacjami
Przed nami wakacyjny czas. Czas aktywniejszego spędzania czasu na świeżym powietrzu przez dzieci i młodzież. Aby ten wakacyjny okres był bezpieczny łobescy policjanci każdego roku spotykają się z młodymi ludźmi aby przypominać im o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.
-
„UCIEKŁ” Z MIEJSCA WYPADKU DROGOWEGO
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 15:10. Kierujący samochodem marki opel jadąc drogą pomiędzy miejscowościami Klępnica – Bełczna jak wynika ze wstępnych ustaleń najprawdopodobniej nie dostosował prędkości i uderzył w przydrożne drzewo.
-
WBIEGŁ DO SKLEPU I ZABRAŁ KASETKĘ Z PIENIĘDZMI
Dwa zarzut kradzieży usłyszał młody mężczyzna, który na terenie gminy Węgorzyno wbiegł do sklepu i zabrał z niego kasetkę z pieniędzmi, a chwilę później usiłował wyrwać kobiecie damską torebkę.
-
O BEZPIECZEŃSTWIE Z „MAŁYMI WĘDKARZAMI”
Wczoraj nad jeziorem Dybrzno na terenie gminy Łobez odbył się festyn wędkarski z okazji Dnia Dziecka.
-
ODPOWIEDZIALNY GIMNAZJALISTA
Uczniowie gimnazjum w Resku uczestniczyli w spotkaniu z policjantką oraz kuratorem zawodowym na temat odpowiedzialności prawnej i cyberprzemocy w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”.
-
„KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO” PODCZAS DNIA DZIECKA
To już tradycja w powiecie łobeskim, że policjantka wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Łobzie uczestniczy w festynie z okazji Dnia Dziecka.
-
CZOŁOWE ZDERZENIE Z SYGNALIZATOREM ŚWIETLNYM
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16:00. Kierujący motorowerem marki romet jadąc drogą pomiędzy miejscowościami Strzmiele - Łobez z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn uderzył w sygnalizator świetlny regulujący ruch na remontowanym odcinku drogi.