Aktualności
Rozmiar czcionki
-
O bezpieczeństwie na drodze z uczniami Szkoły Podstawowej nr 3 w Łobzie
Dzisiaj policjantka z Ogniwa Ruchu Drogowego Komedy Powiatowej Policji w Łobzie spotkała się z dziećmi ze Szkoły Podstawowej nr 3 , by porozmawiać o bezpiecznych postawach w drodze do szkoły i ze szkoły.
-
Bezpieczniej na drodze – łobeska drogówka wyeliminowała z ruchu drogowego kolejnego pijanego kierowcę
Policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Łobzie wyeliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwego kierowcę, który kierował quadem niedopuszczonym do ruchu
-
Bezpieczna droga do szkoły
Po wakacyjnej przerwie uczniowie wracają do szkół. Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, w pobliżu placówek oświatowo-wychowawczych, należy spodziewać się większego ruchu samochodów, jak i pieszych.
-
W minioną niedzielę odbył się festyn pod nazwą NIEBIESKA NIEDZIELA
Festyn został zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Łobzie, a współorganizatorami było Starostwo Powiatowe w Łobzie i Gmina Łobez. Swój udział w niniejszym przedsięwzięciu miała także Państwowa Straż Pożarna. Ideą festynu było utrwalenie dzieciom bezpiecznych postaw oraz pokazanie różnych aspektów i możliwości służby w Policji. Impreza była dedykowana dzieciom, ale nie brakowało także atrakcji dla dorosłych mieszkańców naszego powiatu.
-
Łobescy policjanci zatrzymali włamywacza na gorącym uczynku
Dzisiejszej nocy doszło do nietypowego zdarzenia, które zakończyło się zatrzymaniem „miłośnika medykamentów”.
-
Dzielnicowi z Reska wsparli najmłodszych po pożarze
Wczoraj w godzinach południowych dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Łobzie otrzymał zgłoszenie o pożarze w pomieszczeniu piwnicznym w jednym z budynków wielorodzinnych w miejscowości Maliniec.
-
Bezpieczniej na drodze - nie ma tolerancji dla pijanych kierowców
W miniony piątek w godzinach nocnych w Łobzie policjanci Zespołu Patrolowo - Interwencyjnego wyeliminowali z ruchu drogowego kolejnych nietrzeźwych kierowców.
-
Festyn "Niebieska Niedziela"
W dniu 29 sierpnia 2021 roku Komenda Powiatowa Policji w Łobzie zaprasza mieszkańców powiatu łobeskiego na festyn pod nazwą "Niebieska Niedziela". Współorganizatorem imprezy jest Powiat Łobeski oraz Gmina Łobez.
-
Bezpieczne wakacje - profilaktyka na wesoło
W minioną sobotę dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Łobzie spotkał się z dziećmi oraz młodzieżą z Rynowa, by porozmawiać o bezpieczeństwie podczas wakacji
-
Bezpieczniej na drodze – policjanci poza służbą zatrzymali pijanych kierowców
W minionym tygodniu dzielnicowy z Reska oraz policjant z łobeskiej „drogówki” zatrzymali nietrzeźwych kierowców zapobiegając tym samym ewentualnej tragedii na drodze.