Aktualności

Uczniowie z powiatu łobeskiego nagrodzeni w konkursie „Ekologicznie się opłaca”

Data publikacji 17.12.2021

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie zorganizowała konkurs pod nazwą „Ekologicznie się opłaca” adresowany do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Konkurs został zorganizowany w ramach programu „Ekologicznie się opłaca – kampania edukacyjno – prewencyjna” przy dofinansowaniu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Wśród laureatów znalazło się troje uczniów z powiatu łobeskiego.

Uczestnicy konkursu dowolną techniką plastyczną mogli stworzyć prace w formie plakatu promującego ekologiczne zachowania. W dniu 16 listopada wyłoniono zwycięzców konkursu. Wśród laureatów znalazło się troje uczniów z powiatu łobeskiego, a mianowicie:

- Julia Giżewska z Zespołu Szkół w Łobzie

-Karolina Hunicz z Zespołu Szkół w Łobzie

-Hubert Milcz z Publicznej Szkoły w Bełcznie

Opiekunem była Pani Bożena Kordyl.

Z uwagi na sytuację związaną z pandemią odstąpiono od podsumowania konkursu w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

W dniu 16 grudnia Komendant Powiatowy Policji w Łobzie insp. Leszek Nowak miał przyjemność wyżej wymienionym wręczyć nagrody. Z uwagi na okres przedświąteczny do nagród, insp. Leszek Nowak dołączył słodkie upominki.

Następnie Komendant Powiatowy Policji w Łobzie w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podkom. Rafała Tarnowego mianował w ramach wyróżnienia przedterminowo na wyższy stopień oficerski - komisarza.

Korzystając z okazji insp. Leszek Nowak wyróżnił nagrodą pieniężną czterech policjantów za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych oraz zaangażowanie w służbie, a jednemu z nich dodatkowo przekazał podziękowania od Wicestarosty Krzysztofa Gwoździa.

Laureaci konkursu zwiedzili naszą Jednostkę i dowiedzieli się na czym polega służba policjantów poszczególnych wydziałów. Usłyszeli o specyfice pracy policjanta.

 

Gratulujemy zdolnym uczniom z naszego powiatu oraz wyróżnionym policjantom życząc jednym i drugim dalszych sukcesów.

 

 

 

 

kom. Magdalena Rymszewicz

 

Powrót na górę strony